Yhteystiedot

Hankintaesimiehet

jehkonen_nelio

Hannu Jehkonen

Hankintaesimies
Puh. 040 584 1695
E-mail: hannu.jehkonen@binderholz.com
Kauppatori 3, 75500 Nurmes
Lieksa pohjoinen, Kuhmo

kukkonen_nelio

Olli Kukkonen

Hankintaesimies
Puh. 040 722 8744
E-mail: olli.kukkonen@binderholz.com
Länsikatu 15, 80100 Joensuu
Kontiolahti, Liperi, Outokumpu

mutanen_nelio

Risto Mutanen

Hankintaesimies
Puh. 040 513 5594
E-mail: risto.mutanen@binderholz.com
Länsikatu 15, 80100 Joensuu
Ilomantsi, Joensuu

nevalainen_nelio

Jari Nevalainen

Hankintaesimies
Puh. 0400 159 290
E-mail: jari.nevalainen@binderholz.com
Polvijärventie 15 7 A, 83700 Polvijärvi
Juuka, Koli, Polvijärvi, Kaavi itäinen

rasanen_nelio

Tommi Räsänen

Hankintaesimies
Puh. 0400 964 463
E-mail: tommi.rasanen@binderholz.com
Kauppatori 3, 75500 Nurmes
Nurmes, Rautavaara, Valtimo, Juankoski itäinen, Sotkamo

Tapani Honkamaa

Hankintaesimies
Puh. 040 357 8103
E-Mail: tapani.honkamaa@binderholz.com
Purolanraitti 25, 71150 Vartiala
Nilsiä, Tuusniemi pohjoinen, Riistavesi, Kaavi läntinen, Juankoski läntinen

Tero Luukkainen

Hankinta- ja korjuuesimies
Puh. 040 651 7229
E-Mail: tero.luukkainen@binderholz.com
Kevätniementie 7, 81700 Lieksa
Lieksa eteläinen

Kuljetusesimies

2_nelio

Tarja Hartikainen

Puh. 040 728 5379
E-mail: tarja.hartikainen@binderholz.com
Kevätniementie 7, 81700 Lieksa

Puunhankintapäällikkö

joachim_nelio

Jochen Schäfer

E-mail: jochen.schaefer@binderholz.com
Puh. 040 587 1532
Kevätniementie 7, 81700 Lieksa

Toimipisteet

Binderholz Nordic Oy
Joensuun Tiedepuisto

Toimisto 533 l Rakennus 4A
Länsikatu 15, 80110 Joensuu
Puh. 020 7871 780
E-mail: 
metsa@binderholz.com

Binderholz Nordic Oy 
Puuteollisuus Lieksa

Kevätniementie 7, 81700 Lieksa
Fax: +358 20 7871 781
Puh. 020 7871 780
E-mail: 
metsa@binderholz.com

Binderholz Nordic Oy
 Puuteollisuus Nurmes

Kevätniementie 7, 81700 Lieksa
Fax: +358 20 7871 781
Puh. 020 7871 780
E-mail: 
metsa@binderholz.com